| ブランド名: | Ohory |
| MOQ: | 188メートル |
| 価格: | Confirm Price Based On Product |
| パッケージの詳細: | 要件に応じて |
| 支払条件: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Rated Current | 1000A |
| Operating Temperature | -40°C to 85°C |
| Protection Level | IP65 |
| Warranty | 5 Years |
| Phase Configuration | 3 Phases 5 Wires |
| Insulation Class | F |
| Busbar Size | 100mm * 50mm |
| ブランド名: | Ohory |
| MOQ: | 188メートル |
| 価格: | Confirm Price Based On Product |
| パッケージの詳細: | 要件に応じて |
| 支払条件: | Advance 30% Deposit And Ship After Receiving 70% Final Payment |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Rated Current | 1000A |
| Operating Temperature | -40°C to 85°C |
| Protection Level | IP65 |
| Warranty | 5 Years |
| Phase Configuration | 3 Phases 5 Wires |
| Insulation Class | F |
| Busbar Size | 100mm * 50mm |